NPB002 Maszynka PressBoss-Pro A4

Producent: Nellie Snellen

  • Cena :
  • 750,00 zł
eRaty

Zapytaj o produkt

Maszynka do wycinania i wytłaczania PressBoss-Pro format A4. 

Maszynka służy do wycinania i wyciskania wzorów na papierze, kartonie, gąbce itp za pomocą szablonów do wycinania.

Dzięki specjalnej regulacji maszynka kompatybilna z większością   wykrojników dostępnych na rynku (Cuttlebug, Sizzix, Marianne Design oraz innymi) i tymi grubymi, i tymi cienkimi, oraz tymi dużymi, gdyż powierzchnia tnąca jest wielkości A4.

Maszynka do wycinania i wytłaczania PressBoss-Pro format A4.

 

Maszynka służy do wycinania i wyciskania wzorów na papierze, kartonie, gąbce itp za pomocą szablonów do wycinania.

 

Przed rozpoczęciem uzytkowania umyć gumowy spód maszynki wodą z mydłem i wytrzec do sucha. Ważne jest również aby od czasu do czasu przesunąć maszynkę w inne miejsce ( gdy maszynka pozostaje przed długi czas w jednej pozycji gumowa podstawka może stracić trwałą przyczepnośc.

INSTRUKCJA: nowa wersja maszynki do wycinania i wytłaczania. Odstęp między dwoma rolkami mozna regulować co pozwala na uzywanie większości dostępnych na rynku wykrojników oraz szablonów o różnej grubości. Jesli zbyt łatwo można przewinac płytkę w maszynce można zmienic siłę docisku sprężyny.

MOCOWANIE MASZYNKI: Postaw maszynke na stole lub płaskiej powierzechni. Unieś maszynke i wysuń dzwignię na spodzie maszynki. Teraz dociśnij maszynkę do stołu i przekręc dżwignie. W tym momencie maszynka jest solidnie przytwierdzona do powierzchni. Rozłóż dwie boczne platformy do pozycji horyzontalnej .

Jesli chcesz przestawic maszynkę złóz platformy i przesuń dżwignię do oryginalnej pozcji. Teraz możesz przestawić maszynke.

 

UŻYWANIE MASZYNKI: Umieśc płytkę, szblon do wytłaczania lub wycinania itp- materiał ( papier, gąbka, filc itp) pomiędzy dwie maty. Umieśc maty w maszynce. Przekręcając rączka pozwól matom na przesunięcie sie przez maszynkę.

 

 

Opakowanie zawiera maszynkę, płytkę bazową w kolorze białym i przeźroczystą podkładkę do wycinania.

Inne produkty z tej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

? Scrap pasja. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store

|

Realizacja :sucro.pl - sklepy KQS