660850 Big Shot Express- Elektryczna Maszynka do wycinania i wytłaczania (White & Grey) NOWOŚĆ

Producent: Sizzix

 • Cena :
 • 888,00 zł
  799,00 zł
eRaty

Zapytaj o produkt

Elektryczna maszynka Sizzix Big Shot Express Machine jest  urządzeniem służącym do szybkiego i idealnego wycinania oraz wytłaczania kształtów i wzorów przy pomocy gotowych wykrojników oraz szablonów. Przy pomocy tej maszynki wytniesz wzory z papieru, grubego kartonu, filcu, folii PVC, folii metalowej, cienkiej gumy, tkaniny i innych materiałów. 

Opakowanie zawiera:

 • biało-szara elektryczna maszynka Sizzix Big Shot (ok. 36,2 x 25,4 x 15,9cm)
 • dwie standardowe,przezroczyste płytki (Standard Cutting Pads) pomiędzy które wkłada się szablon,
 • platforma Extended Multipurpose Platform
 • Extended Thin Die Adapter do cienkich wykrojników

Korzystanie z maszynki Sizzix Big Shot ( Instrukcja obsługi ):

 1. Zrobić "kanapkę" wg instrukcji pokazanej na platformie
 2. do wycinania za pomocą cienkiego wykrojnika : przezroczysta płytka (Standard cutting pad ) , na to papier w którym ma być wycięty ozdobny wzór, następnie wykrojnik ostrzami do papieru i następnie druga przeźroczysta płytka (standard cutting pad),
 3. Gotową "kanapkę" należy ułożyć na platformie, włożyć do otworu w maszynce i wcisnąć guzik w celu uruchomienia mechanizmu wałków. W tym czasie wałek maszynki dociska "kanapkę" i po drugiej stronie wychodzi gotowy wzór.

Do urządzenia Sizzix Big Shot pasują wykrojniki i foldery firmy Sizzix oraz inne, dostępne w naszym sklepie. Do maszynki nie zmieszczą się wykrojniki Bigz Pro oraz Bigz Plus.

WAŻNE !!! : Płytki zużywają się szczególnie standard cutting pad. Należy stosować tylko i wyłacznie oryginalne akcesoria - stosowanie płytek do wycinania ( cutting pads ) nieoryginalnych może spowodować uszkodzenie maszynki, dostępne na rynku podróbki są wykonane z innego materiału i innej grubości niż oryginalne. Stosowanie zamienników jest na własną odpowiedzialność kupującego.


* Maszyna pozwala wycinać kształty o maksymalnej szerokości 15.2 cm i długości 33cm.

Do maszynki ewentualnie należy dokupić podkładkę Texturz Impressions Pad i matę silikonową ,które są niezbędne jeśli używamy wykrojniki które oprócz wycinania również wytłaczają wzory.

 

Inne produkty z tej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

? Scrap pasja. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store

|

Realizacja :sucro.pl - sklepy KQS