660850 Big Shot Express- Elektryczna Maszynka do wycinania i wytłaczania (White & Grey) NOWOŚĆ

ID produktu: 11347

Cena: 789,00 zł 888,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 0,00 zł

Opis produktu

Elektryczna maszynka Sizzix Big Shot Express Machine jest  urządzeniem służącym do szybkiego i idealnego wycinania oraz wytłaczania kształtów i wzorów przy pomocy gotowych wykrojników oraz szablonów. Przy pomocy tej maszynki wytniesz wzory z papieru, grubego kartonu, filcu, folii PVC, folii metalowej, cienkiej gumy, tkaniny i innych materiałów. 

Opakowanie zawiera:

  • biało-szara elektryczna maszynka Sizzix Big Shot (ok. 36,2 x 25,4 x 15,9cm)
  • dwie standardowe,przezroczyste płytki (Standard Cutting Pads) pomiędzy które wkłada się szablon,
  • platforma Extended Multipurpose Platform
  • Extended Thin Die Adapter do cienkich wykrojników

Korzystanie z maszynki Sizzix Big Shot ( Instrukcja obsługi ):

  1. Zrobić "kanapkę" wg instrukcji pokazanej na platformie
  2. do wycinania za pomocą cienkiego wykrojnika : przezroczysta płytka (Standard cutting pad ) , na to papier w którym ma być wycięty ozdobny wzór, następnie wykrojnik ostrzami do papieru i następnie druga przeźroczysta płytka (standard cutting pad),
  3. Gotową "kanapkę" należy ułożyć na platformie, włożyć do otworu w maszynce i wcisnąć guzik w celu uruchomienia mechanizmu wałków. W tym czasie wałek maszynki dociska "kanapkę" i po drugiej stronie wychodzi gotowy wzór.

Do urządzenia Sizzix Big Shot pasują wykrojniki i foldery firmy Sizzix oraz inne, dostępne w naszym sklepie. Do maszynki nie zmieszczą się wykrojniki Bigz Pro oraz Bigz Plus.

WAŻNE !!! : Płytki zużywają się szczególnie standard cutting pad. Należy stosować tylko i wyłacznie oryginalne akcesoria - stosowanie płytek do wycinania ( cutting pads ) nieoryginalnych może spowodować uszkodzenie maszynki, dostępne na rynku podróbki są wykonane z innego materiału i innej grubości niż oryginalne. Stosowanie zamienników jest na własną odpowiedzialność kupującego.


* Maszyna pozwala wycinać kształty o maksymalnej szerokości 15.2 cm i długości 33cm.

Do maszynki ewentualnie należy dokupić podkładkę Texturz Impressions Pad i matę silikonową ,które są niezbędne jeśli używamy wykrojniki które oprócz wycinania również wytłaczają wzory.

 

Dodaj Komentarz

Przepisz kod

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

660850 Big Shot Express- Elektryczna Maszynka do wycinania i wytłaczania (White & Grey) NOWOŚĆ

789,00 zł