STI8000 Pistolet bezprzewodowy Stick It!

Producent: Stick-It

  • Cena :
  • 75,00 zł

Zapytaj o produkt

Pistolet bezprzewodowy Stick It! do klejenia na gorąco to innowacyjne narzędzie przydatne zarówno w domu jak i w pracowni. Doskonale radzi sobie zarówno z drobnymi naprawami jak i w pracach kreatywnych (dekoracje florystyczne, tworzenie biżuterii czy w pracy z tekturą, papierem - scrapbooking, quilling). W zestawie znajdują się 3 wkłady kleju 7.2 x 120 mm.

Pistolet do kleju zasilany jest 4 bateriami AA. Po poprawnym zainstalowaniu baterii należy włączyć pistolet (włącznik z boku pistoletu), powinna zaświecić się czerwona dioda. Zalecane jest używanie wkładów klejowych o wymiarach 120 x 7,2 mm. Czas rozgrzewania się pistoletu przy naładowanych bateriach to około 3-4 minut. Klej wysycha w ciągu kilku sekund i pozostaje bezbarwny. Należy wyłączyć pistolet, jeśli nie jest używany przez więcej niż 5 minut aby uniknąć przegrzania i wyczerpania baterii. Po skończonej pracy wkład z klejem należy pozostawić do następnego użycia wewnątrz pistoletu. Skleja większość materiałów poza polietylenem oraz polipropylenem. 

W trakcie użytkowania należy zachować szczególną ostrożność. Roztopiony klej oraz rozgrzana końcówka mogą powodować oparzenia. Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wkłądy można dokupić osobno.

Inne produkty z tej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

? Scrap pasja. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store

|

Realizacja :sucro.pl - sklepy KQS