GEMJR-ACC-MAGP GEMINI JUNIOR Płytka Magnetyczna do maszynki elektrycznej

ID produktu: 25349

Cena: 39,90 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 11,99 zł

Opis produktu

Gemini Junior Magnetic Shim - Podkładka magnetyczna (1 PK)

Dodaj dodatkową warstwę między płytami tnącymi, używając podkładki magnetycznej do Gemini Junior.

Podkładki są używane podczas wycinania w maszynce, aby uczynić kanapkę z płytą-wykrojnikiem-papierem-płytką nieco grubszą. Pomaga to uzyskać jeszcze dokładniejsze cięcie za pomocą  wykrojników, zwłaszcza jeśli są one bardzo szczegółowe lub cienkie.

Dzięki podziałce numerycznej teraz można łatwiej i dokładniej wycinać, będziesz w stanie dokładnie ułozyć wykrojniki, aby za każdym razem uzyskać precyzyjne cięcie.

Ta podkładka jest również magnetyczna, dzięki czemu utrzymuje wykrojniki na miejscu, gdy przechodzą przez maszynę. Oznacza to, że możesz używać wielu wykrojników na raz bez obawy, że będą się przemieszczać na płytce, nachodzić na siebie.

Aby dbać o podkładkę, odwracaj ją i obracaj po każdym przejściu. Jeśli podkładka zacznie się wyginać, odwróć ją i przejdź z nią przez maszynkę, aż znów będzie płaska, a następnie kontynuuj obracanie i obracanie jak zwykle.

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

GEMJR-ACC-MAGP GEMINI JUNIOR Płytka Magnetyczna do maszynki elektrycznej

39,90 zł