663650 Sizzix Big Shot Switch Plus Machine & Starter Kit - White

ID produktu: 28389

Cena: 1 410,00 zł 1 460,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 0,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 1 460,00 zł

Opis produktu

Elektryczna maszynka do wycinania i wytłaczania Big Shot Switch Plus Starter Kit to wyjątkowy zestaw  zawierający elektryczną maszynę do wycinania i wytłaczania oraz dodatkowe akcesoria jak wykrojniki i narzędzia.
Urządzenie, po uruchomieniu jednym przyciśnięciem guzika wytnie i wytłoczy wiele fantazyjnych wzorów. Niemal bezgłośnie pracujący silnik wzmocniony został dodatkowymi metalowymi przekładniami, które zapobiegają zacinaniu się używanych materiałów. Maszyna posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, jest energooszczędna i bezpieczna w użytkowaniu. Urządzenie Big Shot Switch Plus jest kompatybilne z niemal wszystkimi wykrojnikami i szablonami Sizzix (z wyłączeniem Bigz Pro).
Maszynę mogą używać zarówno Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z craftem, jak i Ci, którzy mają w tym nie lada doświadczenie!

Maszynka  jest składana, dzięki czemu nie zabiera dużo miejsca po złożeniu, posiada specjalne uchwyty do łatwego transportu.
Dodatkowo jest wyposażona w ukryty  schowek, który umożliwia przechowywanie cienkich wykrojników i innych akcesoriów wraz z maszyną.

Wielkość: A4
Wymiary: 38,10 x 14,92 x 16,51 cm
Max szerokość materiału: 20.3 cm i długości 27.9 cm.

Zestaw zawiera :
1/ maszyna + platforma bazowa
2/ dwie przezroczyste płytki do wycinania
3/ adapter A
4/ wykrojniki Thinlits - 24 szt
5/ folder do wytłaczania 3D - textured impression - 1 szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

663650 Sizzix Big Shot Switch Plus Machine & Starter Kit - White

1 410,00 zł