Big Shot Sizzix Maszynka do wykrojników do wycinania i wytłaczania 660200 (White & Grey NOWOŚĆ- PROMOCJA

Producent: Sizzix

  • Cena :
  • 458,00 zł
    378,78 zł
eRaty

Zapytaj o produkt

Sizzix Big Shot Machine - White & Gray


UŻYWANIE NIE ORYGINALNYCH PŁYTEK - AKCESORII MOŻE SPOWODOWAĆ USZKODZENIE MASZYNKI I UTRATĘ GWARANCJI !

Maszyna tnąco - wytłaczająca Big Shot  jest wspaniałym narzędziem wprowadzającym do poznania technik nowoczesnego wycinania oraz wytłaczania.
Jej fantastyczne możliwości i funkcjonalność zadowolą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w rękodziele artystycznym i innych dziedzinach, w których wycinanie i wytłaczanie są technikami pożądanymi lub niezbędnymi.
Służy do wycinania i wytłaczania ozdobnych wzorów kształtów za pomocą specjalnie do tego celu wykonanych wykrojników do wycinania i folderów do wytłaczania.
Maszynka ma powierzchnię roboczą zbliżoną do formatu A5 ( w przybliżeniu około : 15,56 cm x 22,23 cm) i maksymalnie do tego rozmiaru można w niej używać wykrojników oraz folderów do wytłaczania.

Zestaw zawiera:
- biało-szarą maszynkę Big Shot
- platformę bazową - Platform
- adapter do cienkich wykrojników - Thin die adapter
- 1 parę płytek standardowych do cięcia - Cutting Pads

GWARANCJA : Maszynka ma  1 rok gwarancji - można wydłużyć gwarancję do 3 lat, przez rejestrację maszynki na stronie producenta, tutaj link  :
https://www.sizzix.co.uk/big-shot-warranty

* Wykorzystując wykrojniki typu Bigz, Movers & Shapers i On The Edge można wycinać kształty w papierze, tekturze, tkaninie, skórze, filcu i wielu innych grubszych materiałach. Wykrojniki Sizzlits, Framelits, Thinlits, Embosslits tną papier i cienki brystol, a foldery do embossingu wytłaczają w papierze, cienkim brystolu, a nawet w grubszej folii aluminiowej lub bardzo cienkiej blasze.
* Z pomocą maszyny Big Shot oraz wykrojników i folderów do embossingu masz szansę tworzyć niepowtarzalne projekty kreatywne od scrapbookingu i własnoręcznego tworzenia kartek. okolicznościowych, poprzez tworzenie wyjątkowych dekoracji, jak również projektów szytych (np. patchwork), biżuteryjnych czy tworzonych w technikach mieszanych.

Do urządzenia Sizzix Big Shot pasują wykrojniki i foldery firmy Sizzix oraz inne, dostępne w naszym sklepie. Do maszynki nie zmieszczą się wykrojniki Bigz Pro oraz Bigz Plus.

* Za pomocą maszyny Big Shot  możesz wycinać i wytłaczać wykorzystując wykrojniki i foldery o różnej grubości. 

Instrukcja w j. polskim i  w j.angielskim w pdf 

Do maszynki ewentualnie należy dokupić podkładkę Texturz Impressions Pad i matę silikonową ,które są niezbędne jeśli używamy wykrojniki które oprócz wycinania również wytłaczają wzory.

 

Inne produkty z tej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

? Scrap pasja. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store

|

Realizacja :sucro.pl - sklepy KQS