660200 Big Shot Sizzix Maszynka do wykrojników do wycinania i wytłaczania White & Grey

ID produktu: 9647

Cena: 550,00 zł 559,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 0,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 559,00 zł

Opis produktu

Sizzix Big Shot Machine - White & Gray        


UŻYWANIE NIE ORYGINALNYCH PŁYTEK - AKCESORII MOŻE SPOWODOWAĆ USZKODZENIE MASZYNKI I UTRATĘ GWARANCJI !

Maszyna tnąco - wytłaczająca Big Shot  jest wspaniałym narzędziem wprowadzającym do poznania technik nowoczesnego wycinania oraz wytłaczania.
Jej fantastyczne możliwości i funkcjonalność zadowolą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w rękodziele artystycznym i innych dziedzinach, w których wycinanie i wytłaczanie są technikami pożądanymi lub niezbędnymi.
Służy do wycinania i wytłaczania ozdobnych wzorów kształtów za pomocą specjalnie do tego celu wykonanych wykrojników do wycinania i folderów do wytłaczania.
Maszynka ma powierzchnię roboczą zbliżoną do formatu A5 ( w przybliżeniu około : 15,56 cm x 22,23 cm) i maksymalnie do tego rozmiaru można w niej używać wykrojników oraz folderów do wytłaczania.

Zestaw zawiera:
- biało-szarą maszynkę Big Shot
- platformę bazową - Platform
- adapter do cienkich wykrojników - Thin die adapter
- 1 parę płytek standardowych do cięcia - Cutting Pads

GWARANCJA : Maszynka ma  1 rok gwarancji - można wydłużyć gwarancję do 3 lat, przez rejestrację maszynki na stronie producenta, tutaj link  :
https://www.sizzix.co.uk/big-shot-warranty

* Wykorzystując wykrojniki typu Bigz, Movers & Shapers i On The Edge można wycinać kształty w papierze, tekturze, tkaninie, skórze, filcu i wielu innych grubszych materiałach. Wykrojniki Sizzlits, Framelits, Thinlits, Embosslits tną papier i cienki brystol, a foldery do embossingu wytłaczają w papierze, cienkim brystolu, a nawet w grubszej folii aluminiowej lub bardzo cienkiej blasze.
* Z pomocą maszyny Big Shot oraz wykrojników i folderów do embossingu masz szansę tworzyć niepowtarzalne projekty kreatywne od scrapbookingu i własnoręcznego tworzenia kartek. okolicznościowych, poprzez tworzenie wyjątkowych dekoracji, jak również projektów szytych (np. patchwork), biżuteryjnych czy tworzonych w technikach mieszanych.

Do urządzenia Sizzix Big Shot pasują wykrojniki i foldery firmy Sizzix oraz inne, dostępne w naszym sklepie. Do maszynki nie zmieszczą się wykrojniki Bigz Pro oraz Bigz Plus.

* Za pomocą maszyny Big Shot  możesz wycinać i wytłaczać wykorzystując wykrojniki i foldery o różnej grubości. 

Instrukcja w j. polskim i  w j.angielskim w pdf 

Do maszynki ewentualnie należy dokupić podkładkę Texturz Impressions Pad i matę silikonową ,które są niezbędne jeśli używamy wykrojniki które oprócz wycinania również wytłaczają wzory.Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

660200 Big Shot Sizzix Maszynka do wykrojników do wycinania i wytłaczania  White & Grey

550,00 zł