312014 laminator / aplikator minc do ZŁOCENIA FOLIĄ 15cm

ID produktu: 15644

Cena: 399,00 zł 450,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 13,99 zł

Opis produktu


MASZYNA APLIKUJĄCA FOLIĘ NA CIEPŁO

Zawiera :
- laminator
- folie przeżroczystą -  transparentną do  transferu złoceń ( folię w którą wkłada się papier z nadrukiem na której ma być zalaminowana folia do złoceń oraz folię do złocenia )
 15x 15 cm
- folia złota startowa do złocenia format 15x15 cm
- 2 startowe wydruki

 

SZEROKOŚĆ POLA PRACY TO 15,2CM

Wersja europejska

Ważne : stosowanie nieoryginalnych akcesorii może spowodować utratę gwarancji !

Instrukcja obsługi : 
W celu otrzmania "złocenia " , pokrycia napisu , obrazka  folią. Należy używać oryginalnych akcesoriów, przeźroczystej folii transferowej , oryginalnych folii do termotransferów.
Najpierw należy zrobić wydruk na gładkim papierze najlepiej około 200 g/m2, nie może to być papier porowaty z fakturą, tylko gładki. Wydruk musi być zrobiony w drukarce laserowej monochromatycznej (z czarnym tuszem ). Następnie należy na wydrukowanym wzorze położyć folię odpowiedniej wielkości ( odpowiednio przyciętą ) , papier z folią należy umieścić w przeźroczystej foli transferowej - otrzymamy wtedy tak zwaną "kanapkę ", a następnie należy włączyć urządzenie i włożyć do niego tak zwaną "kanapkę" - czyli papier  z wydrukiem z nałożoną na nim  folią do termotransferów Minc i to włożone w  folię przeźroczystą do transferów Minc. Następnie wyjąć z foli papier i otrzymane złocenie na papierze.

 


 

Dodaj Komentarz

Przepisz kod

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

312014 laminator /  aplikator  minc do ZŁOCENIA FOLIĄ  15cm

399,00 zł