41477 Zestaw startowy do makramy

ID produktu: 29400

Cena: 109,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 9,90 zł

Opis produktu

Zawartość: sznurek do makramy w 3 kolorach o gramaturze 75 g/45 m oraz drewniane kółka i drewniane koraliki, każdy w 2 różnych rozmiarach.

Dzięki temu zestawowi nauczysz się sztuki makramy. Zawiera wszystkie potrzebne materiały i instrukcje.
Jeśli chcesz nauczyć się sztuki makramy, nasz zestaw startowy jest idealny. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Zeskanuj kod QR i zapoznaj się z naszym edukacyjnym wszechświatem. Tutaj znajdziesz nasze filmy, które przeprowadzą Cię przez różne techniki wiązania i podstawowe elementy makramy. Co więcej, na końcu będziesz mieć piękny łapacz snów. Dzięki szczegółowemu przewodnikowi wideo i instrukcjom krok po kroku nauczysz się 5 technik wiązania węzłów – w rezultacie otrzymasz piękny łapacz snów ze szczotkowanymi piórami, który możesz wykorzystać jako wiszącą dekorację. Dzięki zdobytej podstawowej wiedzy możesz samodzielnie rzucić się w wir wielu kreatywnych projektów makramy. Zestaw przeznaczony jest dla tych z Was, którzy chcą nauczyć się rzemiosła i techniki, ale jeszcze nie zaczęli.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

41477 Zestaw startowy do makramy

109,00 zł