46143 Mini maszyna do szycia Tools

ID produktu: 29397

Cena: 85,00 zł / szt

przechowalnia

Wysyłka od: 11,99 zł

Opis produktu

Ta mała, praktyczna ręczna maszyna do szycia umożliwia szycie na tekstyliach, tiulu, organzy, filcu, kartonie i welinie. Użyj go do małych projektów szycia i dekorowania projektów hobbystycznych.

Zawiera:
1 ręczną maszynę do szycia,
1 nawlekacz igły,
4 szpulki z nitką (czarną, białą, niebieską, czerwoną),
1 igłę do maszyny do szycia, szpulkę nici.


Wielkość 6,7 cm x 20,5 cm x 3,5 cm

Działa na 4 baterie AA (art. nr 14000 – brak w zestawie). Instrukcje zawarte.
Instrukcje dotyczące nawlekania nici i używania ręcznej maszyny do szycia można znaleźć w załączonych instrukcjach lub filmie. Należy pamiętać, że ręczna maszyna do szycia nie jest pomyślana jako zamiennik zwykłej maszyny do szycia, ponieważ między innymi nie może szyć za pomocą dolnej nici. Stanowi jednak doskonałe uzupełnienie.
Jeśli maszyna nie szyje, spróbuj wykonać następujące czynności: Sprawdź, czy baterie działają (używa 4 baterii AA – artykuł nr 14000 – brak w zestawie). Sprawdź, czy maszyna jest prawidłowo nawleczona. Sprawdź, czy igła nie jest lekko skrzywiona – jeśli tak, zmień na zwykłą igłę do maszyny do szycia. Wyreguluj naprężenie nici.
Ręczna maszyna do szycia może wszywać w zwykłe tekstylia, tiul, organzę, filc, karton i welin – zarówno jedno-, jak i dwuwarstwowy. Znacznie ułatwia tworzenie małych projektów krawieckich, takich jak gumki do włosów lub dodawanie pięknych ozdobnych detali do projektów hobbystycznych. Co więcej, jest bezprzewodowy i zajmuje niewiele miejsca, więc można go bardzo łatwo zabrać ze sobą w podróż — na przykład na wakacje.

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod

weryfikator

Rabaty

Program Lojalnościowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Naszego sklepu.Zyskaj nawet 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu scrappasja.pl

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?. Wpisz adres email

Ostatnio oglądane

46143 Mini maszyna do szycia Tools

85,00 zł